Canon Cinema Prime
EF об'єктиви для кіно і відео
Швидкозростаючий ринок цифрового кіно і 4K-відеовиробництва, а також успіх камер EOS у відеозйомці, надоумив інженерів компанії Canon розробити кінооб'ектіви з байонетом EF.
Чим взагалі відрізняються кінооб'ектіви від фотооб'єктивів?
Головна відмінність кінооб'ективів полягає, в першу чергу, в конструкції.
У кінооб'ектівах дуже важливо, щоб кільце фокусування мало максимально плавний хід і набагато більший кут обертання в порівнянні з фотооб'єктивами. Підстроювання фокусу часто повинно бути дуже точним і плавним - у кіновиробництві фокусування здійснюється тільки вручну. Також, кільце регулювання фокусу кінооб'ективів має зубчики - для кращого зчеплення з фоллоу-фокусами.
Схожі відмінності і у кільця установки діафрагми. Якщо в фотографії, для більшої зручності, використовується ступінчасте регулювання діафрагми, то в кіно і відео - тільки плавне. Ривки в експозиції, при зміні діафрагми, зовсім не відповідають стандартам кіновиробництва.
Дуже часто кінооб'єктиви однієї лінійки мають схожий конструктив, розміри і вагу - для того щоб мати можливість швидко поміняти об'єктив з однією фокусною відстанню на інший, і при цьому не витрачати час на підстроювання ріг-системи (фоллоу фокусу, компендіуму і т. д.)
Ще більш важливо, щоб всі об'єктиви в межах однієї лінійки, видавали однакову картинку за кольором і контрастом. Використання різних фотооб'єктивів для кінозйомки тягне за собою великі труднощі при корекції в постпродакшені - кадри необхідно довго синхронізувати по контрасту і кольору.
Ну і звичайно, кінооб'єктиви повинні відповідати найвищим вимогам за якістю, надійностю і оптичними характеристиками - кіновиробництво дуже дорогий процес і тут економити - не найкраща ідея.
Об'єктиви Canon Cinema Prime
Станом на початок 2013 року в лінійці Canon Cinema Prime є п'ять об'єктивів: CN-E14mm T3.1 LF, CN-E24mm T1.5 LF, CN-E50mm T1.3 LF, CN-E85mm T1.3 LF, CN-E135mm T2.2 L F.
Об'єктиви цієї лінійки розраховані на байонет Canon EF, що робить їх зручними для використання як на камерах EOS C300, так і на VDSLR фотоапаратах Canon. Через перехідник можливе використання на інших пристроях: RED, Blackmagic і т. д.
Відмінності і особливості Canon Prime Cinema Lens:
- ексклюзивна якість виконання
- однотипність конструкції об'єктивів лінійки
- використання наднадійних деталей
- використання скла найвищої якості
- компактність
- маркування в стандартах кіновиробництва
Всі об'єктиви лінійки мають маркування по обидва боки кутової поверхні, що робить зручним читання фокусу і діафрагми по обидві сторони від камери.
Кільця регулювання фокусом і діафрагмою виконані так, щоб при обертанні підтримувати однаковий опір.
Всі Cinema Prime об'єктиви мають 11-пелюсткову діафрагму, що відповідає за дивовижне боке. Завдяки найсучаснішій оптичній конструкції, повністю відсутні дисторсії і невідповідності за кольором.
За рахунок однакового розташування механізмів у різних об'єктивів серії, а також завдяки однаковому діаметру і куту обертання - об'єктиви Cinema Prime дуже зручні для використання на ріг системах з фоллоу-фокусом, компендіумом і т. д.
Canon Prime Cinema Lens відповідають всім вимогам і стандартам 4K цифрового кіно і відеовиробництва.
Canon_Cinema_Prime_Lenses (2 стор.; 1,41 Мб)
Купити Canon Cinema Prime можна тут: відео об'єктиви
У статті наразі немає коментарів
Відгуки можуть залишати тільки зареєстровані користувачі. Щоб залишити свій відгук авторизуйтесь або зареєструйтесь